KONTAKT Z DZIECKIEM

Jak można skontaktować się z dzieckiem?

Na naszej stronie internetowej są zamieszczone numery kontaktowe, również na zbiórce rozdajemy telefony kontaktowe do kierownika kolonii/zimowiska. Pod ten numer można zadzwonić, aby otrzymać numer do wychowawcy dziecka i kontaktować się z nim bezpośrednio lub przez wychowawcę – z dzieckiem. Innym rozwiązaniem jest wyposażenie dziecka w telefon komórkowy – najlepiej możliwie stary model na kartę, gdyż, niestety, nie możemy za niego wziąć odpowiedzialności.

Kiedy najlepiej dzwonić?

Proponowane godziny, to cisza poobiednia, wtedy dzieci są zazwyczaj w pokojach i odpoczywają po obiedzie. Oczywiście można dzwonić o różnych porach dnia, ale radzimy zapoznać się wcześniej, o której są godziny posiłków, pobudki i ciszy nocnej, aby w tych godzinach dziecku nie przeszkadzać.

W przypadku małych i tęskniących dzieci, dobrym pomysłem jest dzwonienie w godzinach porannych, gdyż wieczorem dzieci mają tendencje tęsknić bardziej.

Dariusz: +48 534 184 232
Dawid: +48 534 978 434
OLKUSZ Korczaka 6/26
MODLNICZKA Willowa 52a/1 (filia)

Licznik online

000913
Wyświetleń dziś : 6
Wyświetleń wczoraj : 107
Ostatni tydzień : 669
Wyświetleń w tym miesiącu : 2356
Online : 2
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram