PODRÓŻ I ZBIÓRKA

1. JAK WYGLADAJA ZBIÓRKI ?

Na miejscu zbiórki przedstawiamy państwu naszą kadrę, następnie rozdajemy rodzicą/opiekunom karteczki z namiarami na kierownika, wychowawcę i ośrodek kolonijny oraz na planowaną godzinę powrotu. Zbieramy karty informacyjne oraz uzupełniamy w nich wszelkie braki, o ile takie są. Zbieramy również depozyt – pieniądze, inne wartościowe rzeczy oraz lekarstwa. Bardzo prosimy o podpisanie kopert z pieniędzmi  (imie nazwisko, kwota) i nie zaklejanie, ponieważ na zbiórce każdy wychowawca będzie musiał sprawdzić zawartość koperty czy aby napewno wszystko sie zgadzało.

Nastepnie wsiadamy  do pociąg/autokaru według opisanych poniżej reguł. W trakcie zbiórki będziemy ze sobą mieli identyfikatory z nazwa organizatora. Ważne, aby być blisko osób z identyfikatorem w szczególności podczas wsiadania do pociagu, zeby się  nie  zgubić.

2. JAK WSIADAMY DO POCIAGU ?

PODRÓŻ

SUDETY – RADKÓW 

– przy większej liczbie uczestników jedziemy bezposrednio do ósrodka wynajętym autokarem, który  jest do naszej dyspozycji przez cały turnus.

– przy mniejszej liczbie uczestników jedziemy pociagiem do Klodzka (wg rozkładu PKP) i stamtąd jedziemy wynajętym autokarem, ktory zawozi nas do ośrodka.

WLADYSLAWOWO

– Jedziemy bezpośrednio do stacji Władysławowo lub Gdynia Główna (zależy od połączenia PKP) z dworca PKP do ośrodka przewozi nas wynajety autokar.

W pociagu mamy zarezerwowane miejsca siedzące i dzieci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat. UWAGA – wyjątkiem są osoby, które nie posiadają ważnej legitymacji szkolnej, w takim przypadku rodzic na własny koszt musi dokupić bilet w dwie strony jak dla osoby dorosłej.

3. GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZBIÓRKI ? 

SUDETY-RADKÓW:

Kraków – Rondo Matecznego (duży parking przy rondzie),

Katowice – Dworzec PKS

Olkusz – Dworzec PKS

WŁADYSŁAWOWO/KOŁOBRZEG:

Krakow – Dworzec główny PKP

Katowice – Dworzec PKS

Olkusz – Dworzec PKS

O wszelkich zmianach zbiórki informujemy państwa telefonicznie.

4. UCZESTNICY Z INNYCH WOJEWÓDZTW

Dla większej ilości osób  (min.10) z innego województwa, zorganizujemy transport do ośrodka,

-dla mniejszej liczby osób  jest możliwość zabrania się na trasie przejazdu pociagu lub autokaru.

Można również przywieść dzieci bezpośrednio na miejsce kolonii lub na zbiórki wyznaczone w Krakowie, Katowicach oraz Olkuszu.

O SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE PRROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY.